
Коврик-пазл, татамі 50х50 см, набір 6 шт., 1,40 м2, т. 10 мм пінополіетилен щільність 50 кг/м3, TERMOIZOL®
от 672 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 260
- +380 (67) 693-30-01Павел
- +380 (66) 103-36-48Татьяна
Пазли - м'яка підлога. Чудова теплоізоляція для дитячих та ігрових кімнат. Не пропускає вологу та холод. Гіпоалергенний, екологічний матеріал. Покриття збирається з окремих елементів, при необхідності можна розібрати, помити та зібрати знову. Сертифіковано в СЕС.
Виробництво - Україна, ТОВ "Термоізол-К".
надійне замкове з'єднання, міцно утримує покриття
багаторазова збірка та розбирання
мають теплоізоляційні властивості, не пропускають вологу
позбавляють від ковзання через тиснення на поверхні
поглинають удари, шум та згладжують падіння на підлогу
приємний та м'який матеріал, який легко миється і чиститься
Розмір - 50х50 см
Товщина - 10 мм
Щільність - 50 кг/м3
Пакування - 6 шт.
Кольори - жовтий, фіолетовий, синій, лайм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Термоизол-К |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коврик/мат |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Желтый |
| Форма ковра | Квадратный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 50 |
| Толщина | 10 |
| довжина | 50 см |
| товщина | 10 см |
- Цена: от 672 ₴




