
Коврик-пазл 50х50 см, т. 10 мм пінополіетилен щільність 50 кг/м3, TERMOIZOL®
от 111 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 248
+380 (66) 103-36-48
Татьяна- +380 (67) 693-30-01Павел
- +380 (66) 103-36-48Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пазли - м'яка підлога. Чудова теплоізоляція для дитячих та ігрових кімнат. Не пропускає вологу та холод. Гіпоалергенний, екологічний матеріал. Покриття збирається з окремих елементів, при необхідності можна розібрати, помити та зібрати знову. Сертифіковано в СЕС.
Виробництво - Україна, ТОВ "Термоізол-К".
Розмір - 50х50 см
Товщина - 10 мм
Щільність - 50 кг/м3
Пакування - 1-50 шт.
Кольори - жовтий, фіолетовий, синій, лайм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Термоизол-К |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коврик/мат |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Длина ковра | 0.5 |
| Ширина ковра | 0.5 |
| Тематика декора, рисунка | Геометрические узоры |
| Толщина ковра | 10 мм |
| Форма ковра | Квадратный |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різнокольорові |
Информация для заказа
- Цена: от 111 ₴




